Bukuroshja e cila jeton dhe vepron në Amerikë, është tejet aktive në rrjetet sociale, ku ndanë me ndjekësit momente të ndryshme nga përditshmëria.

Kësaj here, me xhinse të grisura, duket tejet joshëse, e që këtë imazh nuk ka hezituar ta ndajë në llogarinë e saj.

Edhe e grisur I ka hije, shikojeni edhe vet.../Kosovarja/