Angela ka ndarë në rrjetet sociale disa foto ku tregon linjat e saj perfekte edhe pse veshjet e saj nuk kanë asgjë të eksagjeruar.

‘Por tani çfarë..’ shkruan ajo krah fotos së publikuar.

Angela ka marrë një kohe pause nga modelingu dhe po i dedikohet jetës së saj bashkëshortore. /Gazeta Express/