Vala

Nëse është dikush që po kënaqet, atëherë ajo është Ariana Fejzullahu, bashkëshortja e këngëtarit Ermal Fejzullahu, shkruan “Kosovarja”.

Shëtitje, shoping, ndeja, foto…Kështu duket të jetë jeta e Arianes, së paku kështu ilustrohet në rrjete sociale, në faqen e saj në Instagram ku ajo është mjaftë aktive.

Ariana Fejzullahu gjatë kësaj vere ka qenë disa herë me pushime dhe duket se e ka shijuar në maksimum këtë verë, të gjatë për të, shkruan “Kosovarja”.

Në foton e fundit nga plazhi, Ariana ka të vënë në qafë një aksesor në formë zemre të madhe.

A i ka dalë ndonjëherë kështu zemra vendit? /Kosovarja/

MUND TË JU PËLQEJNË