Vala

Ariana Fejzullahu po vazhdon të jetë në fokus të mediave rozë.

Bashkëshortja e këngëtarit të njohur, Ermal Fejzullahu njihet si një femër me shumë stil dhe e tillë erdhi edhe në imazhin e realizuar së fundi.

E veshur në një pallto të gjatë me ngjyrë të bardhë të kombinuar me atlete, ajo përsëri dukej atraktive dhe mjaft elegante.

Ndryshe, ditë më parë në media u përhap lajmi se ajo deh Ermali po bëhen prindër për herë të parë gjë e cila u mohua nga vetë ajo./Indeksonline/

MUND TË JU PËLQEJNË