Tashmë është bërë si një lloj trendi, që shumë nga fytyrat publike të hapin pyetësor në Instastory, për të pranuar pytje nga më të ndryshmet nga publiku.

Këtë veprim të tillë e bëri edhë këngëtarja simpatike, Ana Kabashi, e cila më në fund iu dha hapësirën fansave të saj, ti bëjnë pyetje, shkruan Kosovarja.

Ajo pranoi pyetje nga më të ndryshmet, por një nga ato që mori më së shumti vëmendje ishte kjo:

“Bikinet çfarë ngjyre i ki edhe qfar ngjyre i vendos mu dok ma seksi”, e që reagimi i saj i menjëhershëm ishte ky ““Hmm nuk besoj që firma e bikineve t’bon me u dok seksi. Se si ndjehesh ti në ato çka vesh ajo të bën seksi”.

Edhe pse ishte një nga pyetjet më provokative deri tani për të, ajo kursesi nuk ra në të, madje iu përgigj siç është më së miri.

Për këto dhe shumë gjëra të tjera që si keni ditur për Anën, janë imazhet në vijim. /Kosovarja/

Loading...

MUND TË JU PËLQEJNË