Vala

Alban Mehmeti dhe gruaja e tij festojnë një ditë të veçantë të tyre, një përvjetor të martesës.

Në një fotografi që publikoi këngëtari, ata duken të lumtur pranë njëri-tjetrit e të lumtur që po presin bashkë këtë ditë, përcjell OraInfo.

Albani ka plot fansa pas vetes, prandaj edhe i mirëpresin fotografi të tilla nga portreti familjar i tij.

MUND TË JU PËLQEJNË