Vala

Është një nga kantautorët më të pëlqyer shqiptar dhe këtë e ka treguar jo vetëm me klipet e tij, por edhe nga koncertet që ka organizuar.

Megjithatë duket se kantautori Alban Skënderaj ka një lajm jo të mirë për fansat e saj. Ai ka publikuar në rrjete sociale një video ku tregon se do të performojë në një nga lokalet e Tiranës, por sipas tij kjo do të jetë performanca e fundit për një kohë të gjatë.

“Kete te shtune performoj, (Kjo do jete performanca ime e fundit ne Tirane per nje kohe te gjate),”-përfundon Skënderaj. Nuk dihet cilat janë planet e kantautorit i cili në fund të nëntorit publikoi këngën e tij më të fundit me titull “26 nëntor”.

Loading...

MUND TË JU PËLQEJNË