Vala

Para pak minutave një aksident i çuditshëm ka ndodhur në parkingun e aeroportit “Adem Jashari” në Prishtinë.

Si pasojë e këtij aksidenti ka edhe persona të lënduar, ndërsa dëme materiale i janë shkaktuar dy veturave.
Dy vetura janë përleshur me njëra-tjetrën në hapësirat e madha të aeroportit.

Nga ky aksident janë lënduar disa persona. Ndërkohë që në vendin e ngjarjes kanë dalë policia dhe ekipet tjera të emergjencës.

Më poshtë gjeni videon nga ky aksident:

 

MUND TË JU PËLQEJNË