Vala

Këngëtarja që po bën mbarë Kosovën krenare, Rita Ora, është çdo herë duke punuar në projekte te reja.

Ajo nuk po heziton t’i ndaj me fansat e saj momentet që i kalon në studio duke inçizuar këngë por edhe linjat e saj atraktive.Poashtu me anë të punës së saj të palodhshme ajo mbërrijti të nominohet edhe në ‘Brit Awards’ për çmimin ‘Videoja e vitit’.

Rita përveç muzikës po mirret edhe me biznese. Ajo së fundmi ka lansuar një koleksion të çantave në bashkëpunim me brendin ‘Escalada’ dhe të këpucëve me brendin ‘Guiseppe Zanotti’.

MUND TË JU PËLQEJNË