Ajo dallohet me sharmin dhe stilin e saj të veçantë.

Afrona Dika po vazhdon çdo ditë e më tepër të komentohet në shtypin rozë, e cila vazhdimisht merr vëmendje të madhe me paraqitjet e saja, shkruan Kosovarja.

Jo rastësisht, ajo numëron mbi 163 mijë ndjekës në Instagram, të cilët e “vërshojnë” Afronën me komplimente të ndryshme.

Por sot, ajo vjen më ndryshe, teksa ka publikuar një imazh të lezetshëm, duke ecur rrugëve, teksa i bien rrezet e diellit përballë.

Por detaji që ka tërhequr vëmendjen, janë këmbët e saj, ku shihet Afrona duke ecur e zbathur.

Cila të jetë arsyeja vallë? Apo është thjeshtë moment artistik. /Kosovarja/

MUND TË JU PËLQEJNË