Vala

Dyshja e njohur janë duke pushuar në Dubai Blero Muharremi dhe Afrona Dika, janë ndër çiftet më të përfolura në mediat rozë.

Dyshja e njohur janë shumë të pëlqyer nga fansat, ndërsa vazhdojnë të jenë edhe emra shumë të ndjekur edhe në rrjetet sociale, shkruan rtv21.tv

Çifti shumë i pëlqyer i showbizit shqiptar kanë vendosur që të largohen nga angazhimet e tyre për disa ditë pushime në Dubai, nga ku edhe po publikojnë fotografi të ndryshme.

Në këto fotografi, Afrona duket tejet tërheqëse dhe e veshur me shumë stil.

 

MUND TË JU PËLQEJNË