Vala

Mes emrave të njohur e shumë të përfolur të skenës sonë, pa dyshim që futet edhe Adelina Tahiri, shkruan “Kosovarja”.

Këngëtarja nga Maqedonia, ndonëse nuk po sjell projekte të reja muzikore, është mjaftë aktuale në median rozë.

Martesa dhe të bërit nënë e kanë vënë plotësisht në fokus të publikut dhe medias sy kaltroshen e skenës, e cila që në start të karrierës u shqua për burinë e saj, shkruan “Kosovarja”.

Ndonëse në fillim të lidhjes së dashurisë u gjykua, tani fansat e saj po tregohen më dashamirë në komente, madje asaj i shkruajnë edhe nga Arabia. /Kosovarja/

MUND TË JU PËLQEJNË