Adelina Ismaili bëri ose nuk bëri diçka në muzikë, sërish mbetet interesante dhe zgjon kureshtjen e publikut, shkruan “Kosovarja”.

Projekti i fundit i këngëtares është “T’iqja”, këngë kjo që u pëlqye dhe nuk kaloj pa u diskutuar për fabulën e saj.

Adelina u shndërrua në ikonë të bukurisë shqiptare dhe jo pa arsye. Kjo foto që po e publikojmë në “Kosovare” e konfirmon atë se përse këngëtarja morri simpatinë e të gjithëve.

Kjo foto është realizuar rreth 20 vite më parë, atëherë kur këngëtarja ishte ende shumë e re./Kosovarja/

Loading...

MUND TË JU PËLQEJNË