Fitore Rexhepi është ndër fytyra më të njohura të ekranit. Një imazh tashmë i njohur për të gjithë, shkruan “Kosovarja”.

Fitorja është pjesë e botës së medias prej 15 vitesh dhe e ka dëshmuar zotësinë e saj në gazetari dhe moderim. Edhe sharmi dhe stili i saj bëjnë mjaftë përshtypje dhe e vënë atë në listën e ngushtë prezantueseve që duken bukur.

Për revistën “Kosovarja”, Fitorja thotë se dalja e çdo ditshme në ekran është përgjegjësi, por jo gjë e mërzitshme. Ajo, e pranon se ndër vite edhe ka ndryshuar.

Fitore Rexhepi, imazhi i “Imazhit” të “RTK”-së, është përgjigjur në pyetjet e revistës sonë, ku ndër tjerash flitet edhe për rolin si nënë dhe atë se a ka në plan tia bëjë një vëlla ose motër Majdes katër vjeçare. /Kosovarja/

Fitore Rexhepi

Fitore Rexhepi e "RTK"-së thotë më shumë se zakonishtAjo është imazhi i "Imazhit" të "RTK"-së, një nga fytyrat më të para në ekran. Fitorja në këtë video-selfie për revisten "Kosovarja" flet për punën, atë si ishte dhe si është dhe për zgjerimin e familjes.

Gepostet von Revista Kosovarja am Mittwoch, 16. Januar 2019

Ndiqeni:

MUND TË JU PËLQEJNË