Vala

Këngëtare me karrierë të gjatë në muzikë, ndër më të kërkuarat në Kosovë dhe diasporë. Kjo është Remzije Osmani.

Remzija prej një jetë është në skenë dhe falë muzikës ia ka dalë që edhe të jetoj mirë.

Këngëtarja e mirënjohur e muzikës popullore, vozit prej shumë vitesh, madje këtë gjë e ka pasion, shkruan “Kosovarja”.

Besoni ose jo, Remzije Osmani e ka patent shoferin prej 25 vitesh. Ndonëse shumë shpesh është e shoqëruar nga i shoqi, asaj i pëlqen që të vozis ajo./Kosovarja/

Loading...

MUND TË JU PËLQEJNË