Vala

Jeta e saj private komentohet për çdo lëvizje që bën, shkruan Kosovarja.

Pavarësisht spekulimeve të shumta lidhur me martesën e saj dhe faktin se a bën apo jo jetë të lumtur, ajo ka arritur ta dëshmojë me postime por edhe intervista të shumta se është një grua dhe nënë e plotësuar shpirtërisht.

Adelina është tejet e lidhur me familjen dhe një gjë të tillë e ka dëshmuar shumë shpesh.

Për vëllain e saj Edmondin është komentuar shumë, sidomos për pamjen me të cilën ua merr zemrat shumë vajzave, por jo edhe për një motër më të vogël.

Diana është bukuroshja e cila ngjanë shumë me Adelinën e këtë gjë e vërtetojnë edhe imazhet./Kosovarja/

Loading...

MUND TË JU PËLQEJNË