Vala

Violete Kukaj është njëra nga këngëtaret e cila ka vite që është pjesë e skenës muzikore.

Ajo në çdo paraqitje të saj mundohet të duket bukur.Violete, ndan postime me ndjekësit e saj në rrjete sociale.

Si shumë këngëtarë të tjerë, edhe kjo mundohet të kryejë një grim sa me profesional, dhe të shkëlqejë me pamjen.

Edhe Violete Kukaj si shumë këngëtare të estradës rregullon flokët e saj të Kaci.Këtë e tregoj vetë Kaci me një postim në llogarinë e tij ‘Instagram‘./GazetaBlic

MUND TË JU PËLQEJNË