Tara Muharremi është e bija e Teuta Krasniqit dhe këngëtarit Blero Muharremi, që të dy figura të mirënjohura dhe që ndër vite kanë tërhequr mjaftë vëmendje ndaj vetes, shkruan “Kosovarja”.

Si lidhja e martesa, ashtu edhe ndarja e tyre bëri mjaftë bujë mediatike, madje kjo temë aktualizohet sërish kohë pas kohe.

E, mes Teutës dhe Bleros më nuk ka mbetur asgjë, pos të bijës, Tarës. Vogëlushja ka trashëguar talentin për muzikë dhe aktrim, ndaj po këndon e aktron në disa projekte, shkruan “Kosovarja”.

Tara e vogël tani do të jetë pjesë e kastit të një seriali që do të transmetohet në televizionin publik.

Sigurisht, edhe do të paguhet për punën e bërë. /Kosovarja/

MUND TË JU PËLQEJNË