Pas hyrjes në shoun Big Brother, emri i saj u përmend për skandale të shumta duke i dalë në shesh imazhe dhe të bëma nga jeta private që shokuan publikun, shkruan Kosovarja.

Por edhe pas daljes nga shtëpia më e famshme në Shqipëri, Genta vazhdoi me të njëjtin ritëm duke ndezur rrjetet me imazhet e nxehta.

Njihej si banorja me flokët e shkurtra, stil ky që e identifikonte Gentën, por në shumë fotografi shihet që bën eksperimente të ndryshme me pamjen, e këtë gjë e ka dëshmuar edhe kësaj here.

Ka vite që nga koha kur ajo u bë kryetemë e medieve por që vazhdon edhe sot të jetë ndër më të permendurat dhe më të ndjekurat.

Pamja e saj ka ndryshuar mjaft shumë. Flokët e gjata e kanë transformuar Gentën dhe vërtetë është vështirë ta njohim.

Duhet ta shihni./Kosovarja/

MUND TË JU PËLQEJNË