Vala

U bë e njohur në publik për një kohë shumë të shkurtër dhe tani është shumë e përfolur.

Adelina Tahiri është këngëtarja shqiptare nga Shkupi, që përveç profesionit të saj përfolet shumë sidomos për jetën luksoze që e jeton.

Ajo është mjaft aktive në rrjete sociale e sidomos në Instagram ku edhe posedon me mijëra ndjekës.

Sot, ajo ka dalë me mëngjes e veshur me veshje sportive, mirëpo, ajo që merr gjithë vëmendjenë është pamja e saj më e bukur se kurrë./ORAinfo/.

MUND TË JU PËLQEJNË