Vala

Teuta Krasniqi dhe Blero Muharremi po vazhdojnë të jenë pjesë aktuale e mediave rozë, edhe përkundër faktit që tashmë e 5 vite janë të shkurorëzuar.

Ndonëse ndarja e tyre u përfol aq shumë, është diçka më e fortë këtu, që po i fuqizon gjithnjë e më shumë thashethemet e tyre, shkruan Kosovarja.

Është ky Blero, i cili shpesh është përfolur se një pjesë e konsiderueshme e këngëve të tij janë dedikim karshi Teutës.

Kjo më së shumti u vulos, edhe nga dita e sotme, momentin kur publikoi disa vargje të shkurtëra të cilët lënin shumë për të kuptuar.

Se cila e vërtetë po sillet vërdallë, dhe çfarë po ndodhë me këngëtarin, këtë vetëm ai mund ta dijë. /Kosovarja/

 

MUND TË JU PËLQEJNË