Adelina Tahiri është një ndër këngëtaret më të përfolura shqiptare për momentin.

Sidomos gjatë këtyre viteve kur ajo pranoi lidhjen me avokatin maqedonas 50 vjeçar, e me të cilin ka tani një djalë, përcjell ORAinfo.

Adelina tani është tejet aktive në rrjete sociale, dhe pothuajse çdo ditë bën postime të ndryshme nga jeta e saj.

E sot ajo ka postuar një foto ku shihet se ka dalur me djalin në borë, por ajo që merr gjithë vëmendjen është veshja e djalit të saj.

MUND TË JU PËLQEJNË