Lajmet e fundit nga Moti

2018-07-19 10:10:59
Sot mot me shi

Sot në tërë vendin do të jetë mot i vrenjtur dhe me shi.

2018-06-27 08:30:59
Moti për sot

Sot në vendin tonë pritet që moti do të jetë me re dhe i freskët, herë...

2018-06-26 08:40:59
Moti sot

Edhe sot në pjesën më të madhe të vendit do të jetë mot kryesisht me re e...

2018-04-15 11:07:59
Moti sot në Kosovë

Instituti hidrometeorologjik i Kosovës ka njoftuar se sot do të mbajë mot me...

https://kosovarja.al/temat/