Zgjimi magjik i Marinës dhe Getoarit, pamjet të mrkullojnë

Zgjimi magjik i Marinës dhe Getoarit, pamjet të mrkullojnë
Zgjimi magjik i Marinës dhe Getoarit, pamjet të mrkullojnë
Zgjimi magjik i Marinës dhe Getoarit, pamjet të mrkullojnë

Kanë zgjedhur St. Moritz, një nga vendet më të kushtueshëm deh më të preferuara nga të famshmit për disa ditë pushimi, pa i ardhur ende fundi dimrit.

Motrat Vjollca të shoqëruar nga parterët e tyre po kalojnë disa ditë relaksi.

Marina Vjollca ka ndarë këtë mëngjes një pamje që të ngroh zemrën. ‘Mirmëngjes zemër’ ka shkruaj ajo në postimin e saj.

Marina dhe reperi Getoar Selimi janë një nga çiftet më të preferuar të pubikut shqiptar. Sa herë që ata postojnë në rrjetet sociale reagimet fansave të tyre janë të menjëhershme. /Gazeta Express/


Lexo Revisten Online

Shkurt, 2018

€ 1.99

| Blej Tani
“Nesa Underwear”, Egzon Kazagiqi e Marigona Fazliu godasin me të brendshme...
I lumtur apo i mërzitur?
Nëna që ia vranë fëmijët - Shtron sofrën për fëmijët që si ka më...
Afarist i suksesshëm, drejtor ekzekutiv i Unionit të bizneseve shqiptaro-gjermane

https://kosovarja.al/showbiz/