'Zejnepin' se keni parë kaq seksi, këto foto ju lënë pa frymë! (Foto)

'Zejnepin' se keni parë kaq seksi, këto foto ju lënë pa frymë! (Foto)
'Zejnepin' se keni parë kaq seksi, këto foto ju lënë pa frymë! (Foto)
'Zejnepin' se keni parë kaq seksi, këto foto ju lënë pa frymë! (Foto)

Aktorja turke Hazal Filiz Küçükköse për publikun shqiptar njihet nga seriali 'Karasevda' me emrin Zejnep.

Ajo veçohet për stilin e saj dhe thjeshtësinë që ka ndërsa duke qenë aktive në rrjete sociale publikon shpesh foto për t’i mbajtur sa më afër vetes ndjekësit që në numër janë të shumtë, shkruan lajmi.net

E këto janë disa nga fotot në të cilat ajo shfaqet shumë tërheqëse ndërsa së fundmi ka pozuar edhe për njërën nga revistat e njohura turke, si nuse.

Portali kosovarja-ks.com është themeluar në nëntor të vitit 2008 nga revista Kosovarja.

[email protected] [email protected] Tel: +383 38 51 75 75 - MOB: +383 44 14 34 48;

Na ndiqni në

http://kosovarja.al/showbiz/