Zbulohet vendi ku do të lind Khloe Kardashian

Zbulohet vendi ku do të lind Khloe Kardashian
Zbulohet vendi ku do të lind Khloe Kardashian
Zbulohet vendi ku do të lind Khloe Kardashian

Khloe është gati në fund të pjesës së tretë dhe të fundit të shtatzënisë, shkruan Indeksonline.

Një vendim i afërt me ciftin ka thënë për revistën “People” që përgatitjet për ardhjen në njetë të fëmijës veç se kanë nisur.

33 vjecarja tashmë është në Cleveland, ku edhe jeton i dashuri i saj Tristan Thompson dhe punon atje.

“Khloe është në Clevelend dhe po planifikon që të qëndroj deri sa të lind fëmijën” ka thënë burimi.

Ndryshe, edhe familja do të fluturoj pranë Khloe kur të vije koha të lind ajo.

Lexo Revisten Online

Mars, 2018

€ 1.99

| Blej Tani
Merita Merja - Parukierja më e kërkuar shqiptare
Hajni në ballë të oxhakut
Si i dëbuam dhe vramë shqiptarët nga Toplica?
“KD Businnes Development”, ngritë ekonominë e Kosovës

http://kosovarja.al/showbiz/