Zbulohet ‘sozia’ e këngëtarit Meda

Zbulohet ‘sozia’ e këngëtarit Meda
Zbulohet ‘sozia’ e këngëtarit Meda
Zbulohet ‘sozia’ e këngëtarit Meda

Jo më kot thonë se diku në botë, secili ka një ‘sozi’ të vetën me të cilën ngjason shumë.

E kur kjo ndodh me personazhet publike, fansat shpesh shprehin interes të shohin se kush janë personat me të cilët ngjasojnë aq shumë më të dashurit e tyre.

Së fundmi, në rrjetet sociale ka qarkulluar një fotografi e një djaloshi nga Libani, por që jeton në New York, i cili ka një ngjashmëri të madhe me këngëtarin shqiptar Meda.

Ai quhet Mohamed Safa, dhe në fotografin e fundit që ka hedhur në llogarinë personale në Instagram, ai shfaq portretin e tij në një ambient me dëborë, gjersa ngjashmëria e tij me këngëtarin Meda, duket të jetë e madhe.

Pasi ka publikuar imazhin e tij edhe në Twitter, Safa ka marrë disa komente nga ndjekësit, të cilët e kanë krahasuar me këngëtarin shqiptar.

Më pas, ka qenë ai i cili ka publikuar në InstaStory fotografinë e tij me mbishkrimin “Unë jam një këngëtar shqiptar tani”.
Ndryshe nga ai, Meda nuk është parë të ketë ngjallur ndonjë reagim në rrjetet sociale.

From a scale from 1-10 how frozen am I? ❄️
A post shared by Mohamed Safa (@moesafa) on

Lexo Revisten Online

Dhjetor, 2017

€ 1.99

| Blej Tani
Mis, ikonë femërore, ekstravagante, misterioze
Sonte, 31 dhjetor 2017
Çka thotë Shaqir Palushi për kompaninë e tij, për Kosovën, për familjet në nevojë e për Çun Lajçin?
A është dheu i Kosovës i mallkuar?

http://kosovarja.al/showbiz/