Zbulohet shifra marramendëse e qaforëve të Noizyt

Zbulohet shifra marramendëse e qaforëve të Noizyt
Zbulohet shifra marramendëse e qaforëve të Noizyt
Zbulohet shifra marramendëse e qaforëve të Noizyt

Pak ditë më parë, keni pasur mundësinë t’i shihni disa postime të Noizyt teksa i bënte reklamë varësve të tij.

Ato janë të markës “Aporro” dhe kushtojnë hiç më pak se 470 euro.

Përndryshe, reperi është duke punuar në projekte të reja, dhe siç raportoi dje Prive, Noizy është bashkuar sërish me Azet-in për një këngë tjetër klipi i së cilës po xhirohet në Shqipëri.

Ju rikujtojmë që Azet-i, njëri prej reperëve më të suksesshëm në Gjermani, do të vijë për herë të parë në Kosovë për të performuar në një klub nate gjatë sezonit veror në Prishtinë./Prive.

Lexo Revisten Online

Korrik, 2018

€ 1.99

| Blej Tani
Kallashi - E pakrahasueshmja
Po ç’mu kujtove sot, o Teki Dervishi!
Hasan Gashi - Hasan Hakubeti!
Rrëfimi i njeriut që mbeti pa familje - Nuk i mbet kush as për farë!

https://kosovarja.al/showbiz/