Zbulohet se kush ishte personi që u rrah dhe u arrestua në koncertin e Elvanës

Zbulohet se kush ishte personi që u rrah dhe u arrestua në koncertin e Elvanës
Zbulohet se kush ishte personi që u rrah dhe u arrestua në koncertin e Elvanës
Zbulohet se kush ishte personi që u rrah dhe u arrestua në koncertin e Elvanës

Mirsad Bojku është arrestuar për shkak të një rrahjeje në koncertin e Elvana Gjatës që ishte duke e mbajtur në qytetin e Pejës, mëson Gazeta Insajderi.

Rrahja kishte ndodhur gjatë kohës sa ishte duke kënduar këngëtarja.

Sipas një video shihet se si sigurimi i këtij klubi kap një person të dyshuar dhe e godet me grushte.

Nuk dihet saktësisht se çfarë ka bërë fansi ndaj të cilit është reaguar në këtë mënyrë të dhunshme, por videoja e shpërndarë nga përdoruesit e rrjeteve sociale ka marrë komente të shumta.


Lexo Revisten Online

Gusht, 2018

€ 1.99

| Blej Tani
E pakrahasueshmja Morenë!
Gjurmëmadhi Qani Mehmedi
Pa Kosovë si pa sy!
Si u mor gabimisht në Hagë Agim Murtezi?

https://kosovarja.al/showbiz/