Zbulohet emri i veçantë i vogëlushes së Besit dhe Xhensilës!

Zbulohet emri i veçantë i vogëlushes së Besit dhe Xhensilës!
Zbulohet emri i veçantë i vogëlushes së Besit dhe Xhensilës!
Zbulohet emri i veçantë i vogëlushes së Besit dhe Xhensilës!

Pritjes së ëmbël për çiftin i erdhi fundi!

Xhensila Myrtezaj dhe Bes Kallaku u bënë mesditën e sotme prindër për herë të parë.

Burime për “Iconstyle.al” kanë bërë të ditur se emri me të cilin është pagëzuar e vogla është Ajka. Në gjuhën shqipe ajka ka kuptimin e pjesës më të mirë, e cila është përzgjedhur me kujdes.

Dy ditë më parë Besi dhe Xhensila treguan përgatitjet e fundit që po bënin për të mirpritur të voglën e tyre. 

Xhensila publikoi në Instastory një foto ku tregonte se si po e zbukuronte dhomën e vogëlushes së saj.

Lexo Revisten Online

Korrik, 2018

€ 1.99

| Blej Tani
Kallashi - E pakrahasueshmja
Po ç’mu kujtove sot, o Teki Dervishi!
Hasan Gashi - Hasan Hakubeti!
Rrëfimi i njeriut që mbeti pa familje - Nuk i mbet kush as për farë!

https://kosovarja.al/showbiz/