Zanfinës nuk i duhen sytjenat kur ka qëllim provokimin!

Zanfinës nuk i duhen sytjenat kur ka qëllim provokimin!
Zanfinës nuk i duhen sytjenat kur ka qëllim provokimin!
Zanfinës nuk i duhen sytjenat kur ka qëllim provokimin!

Këngëtarja Zanfina Ismaili, nuk po i ndal për asnjë moment provokimet, shkruan Kosovarja.

Veç kësaj, kur kritikohet për një gjë të tillë, reagimet e saja dinë të jenë tejet të ashpërsuese.

Kësaj radhe, ka publikuar një imazh, ku duket joshëse si çdo herë falë linjave të cilat i mundësojnë një gjë të tillë, por ka diçka që nuk shkon.

Po të shikoni më kujdes foton, mund të vëreni se gjoksi i saj është krejt pa sytjena, aq sa ka vënë në pah shumë më tepër se sa që do të duhej.

Epo, e tillë është Zanfina, provokimet që bën nuk janë krejt të rastësishme.

/Kosovarja/

Lexo Revisten Online

Mars, 2018

€ 1.99

| Blej Tani
Merita Merja - Parukierja më e kërkuar shqiptare
Hajni në ballë të oxhakut
Si i dëbuam dhe vramë shqiptarët nga Toplica?
“KD Businnes Development”, ngritë ekonominë e Kosovës

http://kosovarja.al/showbiz/