Zanfina merr ftesa nga dy parti për të hyrë në politikë

Zanfina merr ftesa nga dy parti për të hyrë në politikë
Zanfina merr ftesa nga dy parti për të hyrë në politikë
Zanfina merr ftesa nga dy parti për të hyrë në politikë

E ftuar në Express Rozë, Zanfina Ismaili në një paraqitje të rrallë televizive ka rrëfyer shumëçka rreth jetës dhe karrierës së saj.

Duke folur për profesionin e saj prej juristeje, të cilit pritet t’i përkushtohet së shpejti, këngëtarja zbulon se në të ardhmen mund ta shohim edhe në politikë, pasi ka marrë ftesë nga dy parti politike për t’u bërë pjesë e tyre.

Më tepër rreth kësaj dhe shumë detaje të tjera mund t’i ndiqni në videon më poshtë:


Lexo Revisten Online

Shtator, 2017

€ 1.99

| Blej Tani
Shqiptari që rrëmbeu titullin “Më i bukuri i Gjermanisë”
Ç’kohë është kjo?
Ia ka bërë varrin djalit, edhe pse eshtrat ende nuk i janë gjetur
Luftëtari që vlejti sa 1000 ushtarë

http://kosovarja.al/showbiz/