Zanfina Ismaili është bërë ‘vajzë shtëpie’ nuk duket aspak bukur!

Zanfina Ismaili është bërë ‘vajzë shtëpie’ nuk duket aspak bukur!
Zanfina Ismaili është bërë ‘vajzë shtëpie’ nuk duket aspak bukur!
Zanfina Ismaili është bërë ‘vajzë shtëpie’ nuk duket aspak bukur!

Zanfina Ismaili u bë njëra ndër këngëtaret më të dashura dhe më atraktive të skenës sonë, vitë më parë, shkruan ORAinfo.

Në fillim ajo u njoh si motra e Adelina Ismailit, e pastaj fal punën së saj të vazhdueshme vazhdojë rrugëtimin si Zanfina.

Ndërsa tani ajo ka pauzuar nga muzika dhe që një kohë nuk ka realizuar ndonjë projekt të ri muzikor.

Por, për fansat dhe ndjekësit e saj ajo mbetet aktive në rrjetet sociale, më postime të ndryshme.

Sot ka publikuar një fotografi në të cilën shihet në një ambient të mbyllur dhe nga pamja e saj mund të vërejm se nga ndërhyrjet që ka bërë, nuk po duket aspak mirë…


Lexo Revisten Online

Mars, 2018

€ 1.99

| Blej Tani
Merita Merja - Parukierja më e kërkuar shqiptare
Hajni në ballë të oxhakut
Si i dëbuam dhe vramë shqiptarët nga Toplica?
“KD Businnes Development”, ngritë ekonominë e Kosovës

http://kosovarja.al/showbiz/