Zajmina ka gjetur pozën e duhur për t’a fshehur barkun e fryrë!

Zajmina ka gjetur pozën e duhur për t’a fshehur barkun e fryrë!
Zajmina ka gjetur pozën e duhur për t’a fshehur barkun e fryrë!
Zajmina ka gjetur pozën e duhur për t’a fshehur barkun e fryrë!

Gjithmonë jemi mësuar t’i shohim pozat e saja të nxehta, por tash e sa kohë Zajmina Vasjari, e përfolur për shtatëzëninë, po e kursen veten për të mos qenë lajmi kryesor medial, shkruan Kosovarja.

Megjithëse, me e padashje, vëmendja nuk po ikën prej saj, falë postimeve në rrjete sociale, ku nuk po vërehet farë ndonjë ndryshim meqë linjat e saja janë sërish në super formë.

Këngëtarja dhe modelja e njohur, para pak çastesh ka ndarë me ndjekësit në Instagram një imazh në të cilin është sërish pamja e saj perfekte, por edhe një detaj që tërheq vëmendje.

Poza të cilën Zajmina ka vendosur të realizojë, mbase mund të ketë qenë tendencë për të fshehur pjesën e barkut paksa të fryrë, që më mirë se në këtë foto nuk është vënë re deri tani.

Kujtojmë se Zajmina sapo mësoi lajmin për shtatëzëninë e saj, u largua nga Shqipëria, teksa shfaqej nga plazhe luksoze, e padyshim në pezencën e saj ishte biznesmeni, i dashuri me të cilin presin ardhjen në jetë të fëmijës.

/Kosovarja/

Lexo Revisten Online

Shtator, 2017

€ 1.99

| Blej Tani
Shqiptari që rrëmbeu titullin “Më i bukuri i Gjermanisë”
Ç’kohë është kjo?
Ia ka bërë varrin djalit, edhe pse eshtrat ende nuk i janë gjetur
Luftëtari që vlejti sa 1000 ushtarë

http://kosovarja.al/showbiz/