Yllka Kuqi ju mahnitë me stilin unik!

Yllka Kuqi ju mahnitë me stilin unik!
Yllka Kuqi ju mahnitë me stilin unik!
Yllka Kuqi ju mahnitë me stilin unik!

Yllka Kuqi është këngëtarja e njohur shqiptare e cila ka shumë vite në skenë.

Ajo në imazhet e fundit shihej veshur tëra në të zeza, transmeton Indeksonline. 

Veshur me fustanin zi, xhaketë e madje edhe kapelen ajo dukej shumë me stil dhe në formë.

Ndryshe, Yllka është kthyer në Kosovë pas disa ditëve pune dhe relaksi në diasporë.

Lexo Revisten Online

Mars, 2018

€ 1.99

| Blej Tani
Merita Merja - Parukierja më e kërkuar shqiptare
Hajni në ballë të oxhakut
Si i dëbuam dhe vramë shqiptarët nga Toplica?
“KD Businnes Development”, ngritë ekonominë e Kosovës

http://kosovarja.al/showbiz/