Yllka Gashi publikon një kolesion të imazheve të para nëntë vjetëve me familjen e saj

Yllka Gashi publikon një kolesion të imazheve të para nëntë vjetëve me familjen e saj
Yllka Gashi publikon një kolesion të imazheve të para nëntë vjetëve me familjen e saj
Yllka Gashi publikon një kolesion të imazheve të para nëntë vjetëve me familjen e saj

Yllka Gashi u bë e njohur në rolin e "Zanës" te seriali vendor televiziv “Familja Moderne”.

Yllka Gashi gjithmonë ka qenë njëra prej aktoreve më të pëlqyera, dhe ka qenë në qendër të vëmendjes së publikut shqiptar dhe të medieve sidomos të atyre të rubrikës rozë, shkruan "Kosovarja".

Sot, ajo ka publikuar disa foto të realizuara nëntë vite më parë teksa shihet në krah të familjarëve.

Duket se për Yllkën ka ndaluar koha pasi që edhe në atëbotë shihet e hijshme dhe e bukur sikurse sot.

Ka mbi dy vjet që ajo dhe bashkëshorti dhe bija e tyre Nina jetojnë në SHBA.

Aktorja Gashi verën që lam pas ishte në vendlindje dhe gjatë muajit qershor ajo ka marrë pjesë në aktivitete të ndryshme, e më i veçanti ishte aktiviti me rastin e ditës së fëmijëve – 1 qershori.

Yllka ka thënë se do të jetë prezente me role që ajo konsideron se ia vlen të luaj, nëse ka oferta serioze. Pasi që asaj i kanë dalur letrat dhe tashmë është e lirë të udhëtoj me pasaportë amerikane./Kosovarja/

Lexo Revisten Online

Shtator, 2017

€ 1.99

| Blej Tani
Shqiptari që rrëmbeu titullin “Më i bukuri i Gjermanisë”
Ç’kohë është kjo?
Ia ka bërë varrin djalit, edhe pse eshtrat ende nuk i janë gjetur
Luftëtari që vlejti sa 1000 ushtarë

http://kosovarja.al/showbiz/