Xhesnila me këtë gjest do e bën xheloz Besin

Xhesnila me këtë gjest do e bën xheloz Besin
Xhesnila me këtë gjest do e bën xheloz Besin
Xhesnila me këtë gjest do e bën xheloz Besin

Xhensila Myrtezaj një këngëtare shumë e dashur për publikun, ajo ka vite në tregun muzikorë, por asnjëherë nuk u përfol siç ndodhi me dasmën që realizuan bashkë me aktorin Bes Kallakun, shkruan Kosovarja.

Martesa e tyre u komentua shumë, ata vërtetë organizuan një festë madhështore me të ftuar të shumtë.

Çifti vazhdojnë të marrinë vëmendje edhe më tej, ata bëjnë udhëtime të shpeshta. E Besi për Xhensilën e bukur është si ajo llapma magjike e Aladinit që plotëson dëshirat.

Në këtë video që Xhensila ndodhet në një udhëtim ajo me anë të një efekti nga aplikacioni ‘Instagram’ ka shpërndarë puthje. Do e bëjë xheloz pak Besin, ndaj kujt ajo shpërndan kaq shumë dashuri. /Kosovarja/ 

Lexo Revisten Online

Mars, 2018

€ 1.99

| Blej Tani
Merita Merja - Parukierja më e kërkuar shqiptare
Hajni në ballë të oxhakut
Si i dëbuam dhe vramë shqiptarët nga Toplica?
“KD Businnes Development”, ngritë ekonominë e Kosovës

http://kosovarja.al/showbiz/