Xherdan Shaqiri nuk po mund të gjejë të dashur. Ja ku e kërkon...

Xherdan Shaqiri nuk po mund të gjejë të dashur. Ja ku e kërkon...
Xherdan Shaqiri nuk po mund të gjejë të dashur. Ja ku e kërkon...
Xherdan Shaqiri nuk po mund tu00eb gjeju00eb tu00eb dashur. Ja ku e ku00ebrkon...

Xherdan Shaqiri shkëlqen gjithmonë në fushat e gjelbërta. Po në dashuri? Me sa duket në dashuri nuk i ecë si në futboll, shkruan “Kosovarja”.

Futbollisti i njohur thotë se për momentin nuk kam të dashur dhe kjo ndodh për shkak se ai është shumë i angazhuar në futboll.

I pyetur se a është e vështirë të gjejë të dashur një futbollist si ti, Xherdani shton se në të vërtet është shumë e vështirë për të gjetur dashurinë e madhe, përcjell “Kosovarja”.

E, si mund të gjendet dashuria pa e kërkuar, o Xherdan? /Kosovarja/

Lexo Revisten Online

Tetor, 2017

€ 1.99

| Blej Tani
Luiza Hasani vajza me yll në ballë
Isha i fundit i ndershëm
I pazëvendësueshmi
Unë budallaqja, u dashurova në profën e matematikës!

http://kosovarja.al/showbiz/