Xherdan Shaqiri nuk po mund të gjejë të dashur. Ja ku e kërkon...

Xherdan Shaqiri nuk po mund të gjejë të dashur. Ja ku e kërkon...
Xherdan Shaqiri nuk po mund të gjejë të dashur. Ja ku e kërkon...
Xherdan Shaqiri nuk po mund të gjejë të dashur. Ja ku e kërkon...

Xherdan Shaqiri shkëlqen gjithmonë në fushat e gjelbërta. Po në dashuri? Me sa duket në dashuri nuk i ecë si në futboll, shkruan “Kosovarja”.

Futbollisti i njohur thotë se për momentin nuk kam të dashur dhe kjo ndodh për shkak se ai është shumë i angazhuar në futboll.

I pyetur se a është e vështirë të gjejë të dashur një futbollist si ti, Xherdani shton se në të vërtet është shumë e vështirë për të gjetur dashurinë e madhe, përcjell “Kosovarja”.

E, si mund të gjendet dashuria pa e kërkuar, o Xherdan? /Kosovarja/

Lexo Revisten Online

Shtator, 2017

€ 1.99

| Blej Tani
Shqiptari që rrëmbeu titullin “Më i bukuri i Gjermanisë”
Ç’kohë është kjo?
Ia ka bërë varrin djalit, edhe pse eshtrat ende nuk i janë gjetur
Luftëtari që vlejti sa 1000 ushtarë

http://kosovarja.al/showbiz/