Xhensila Pere shpërthen kundër medias

Xhensila Pere shpërthen kundër medias
Xhensila Pere shpërthen kundër medias
Xhensila Pere shpërthen kundër medias

Xhensila Pere është në nga vajzat më të komentuara të një prej edicionenve të Big Brother.

Tashëm ajo është duke u angazhaur në një konkurset e bukurisë që po organizohet në Durrës.

Gjatë një darke atje ajo është parë e shoqëruar dhe afër me Jurgen Kurtin, djali nga qyteti i Durrësit i njohur për jetën luksoze, i cili u bë i famshëm në media dy vite më parë kur u akuzua për vrasjen e të atit e që më pas u shpall i pafajshëm.

Pas fotove u tha se mes tyre kishte nëj romancë. Por Xhensila ka reaguar e acaruar duke mohuar se mes tyre të ksihte diçka.

“Mjaft më! U lodha duke më “kapur mat” me miq, me bashkëpunëtorë apo me të afërm. Mjafton të jetë një mashkull afër meje dhe u bë lajmi. Është e turpshme dhe e frikshme njëkohësisht që kjo media nuk mendon që përtej personazhit publik, ka një familje të cilët cenohen nga ato idiotësi që shkruani”.


Lexo Revisten Online

Korrik, 2018

€ 1.99

| Blej Tani
Kallashi - E pakrahasueshmja
Po ç’mu kujtove sot, o Teki Dervishi!
Hasan Gashi - Hasan Hakubeti!
Rrëfimi i njeriut që mbeti pa familje - Nuk i mbet kush as për farë!

https://kosovarja.al/showbiz/