Xhensila Myrtezaj është kaq e bukur dhe e thjeshtë!

Xhensila Myrtezaj është kaq e bukur dhe e thjeshtë!
Xhensila Myrtezaj është kaq e bukur dhe e thjeshtë!
Xhensila Myrtezaj është kaq e bukur dhe e thjeshtë!

Këngëtarja e njohur nga Shqipëria, Xhensila Myrtezaj në të shumtën e rasteve shfaqet e bukur dhe shumë e thjeshtë.

Kësaj radhe ajo ka pozuar më një fustan të disejnuar në mënyrë perfekte, shkruan Indeksonline.

Myrtezaj kësaj radhe lehtësisht ka nxjerrë në pah linjat e trupit të saj.

Kujtojmë se ajo është e martuar me aktorin e njohur, Bes Kallaku.

Lexo Revisten Online

Shkurt, 2018

€ 1.99

| Blej Tani
“Nesa Underwear”, Egzon Kazagiqi e Marigona Fazliu godasin me të brendshme...
I lumtur apo i mërzitur?
Nëna që ia vranë fëmijët - Shtron sofrën për fëmijët që si ka më...
Afarist i suksesshëm, drejtor ekzekutiv i Unionit të bizneseve shqiptaro-gjermane

https://kosovarja.al/showbiz/