Xhensila merr një dhuratë të veçantë nga vëllai i Besit

Xhensila merr një dhuratë të veçantë nga vëllai i Besit
Xhensila merr një dhuratë të veçantë nga vëllai i Besit
Xhensila merr një dhuratë të veçantë nga vëllai i Besit

Këngëtarja e quan vëlla kunatin e saj Njëra ndër nuset më të reja të estradës Xhensila Myrtezaj, mori një dhuratë të veçantë.

 Kësaj radhe ishte vëllai i Besit, bashkëshortit të saj, i cili ia dhuroi një qafore të bukur, shkruan rtv21. E Xhensila nuk hezitoi dhe e publikoi dhuratën në Instastory duke e falënderuar kunatin. 

“Krist Prenga ti nuk je vetem vellai i Besit, je dhe vellai im. Faleminderit champion”, ka shkruar këngëtarja sipër fotografisë së publikuar. 


Lexo Revisten Online

Tetor, 2017

€ 1.99

| Blej Tani
Luiza Hasani vajza me yll në ballë
Isha i fundit i ndershëm
I pazëvendësueshmi
Unë budallaqja, u dashurova në profën e matematikës!

http://kosovarja.al/showbiz/