Xhensila merr një dhuratë të veçantë nga vëllai i Besit

Xhensila merr një dhuratë të veçantë nga vëllai i Besit
Xhensila merr një dhuratë të veçantë nga vëllai i Besit
Xhensila merr një dhuratë të veçantë nga vëllai i Besit

Këngëtarja e quan vëlla kunatin e saj Njëra ndër nuset më të reja të estradës Xhensila Myrtezaj, mori një dhuratë të veçantë.

 Kësaj radhe ishte vëllai i Besit, bashkëshortit të saj, i cili ia dhuroi një qafore të bukur, shkruan rtv21. E Xhensila nuk hezitoi dhe e publikoi dhuratën në Instastory duke e falënderuar kunatin. 

“Krist Prenga ti nuk je vetem vellai i Besit, je dhe vellai im. Faleminderit champion”, ka shkruar këngëtarja sipër fotografisë së publikuar. 


Lexo Revisten Online

Shtator, 2017

€ 1.99

| Blej Tani
Shqiptari që rrëmbeu titullin “Më i bukuri i Gjermanisë”
Ç’kohë është kjo?
Ia ka bërë varrin djalit, edhe pse eshtrat ende nuk i janë gjetur
Luftëtari që vlejti sa 1000 ushtarë

http://kosovarja.al/showbiz/