Xhensila gjen justifikimin përse është ende beqare (Foto)

Xhensila gjen justifikimin përse është ende beqare (Foto)
Xhensila gjen justifikimin përse është ende beqare (Foto)
Xhensila gjen justifikimin pu00ebrse u00ebshtu00eb ende beqare (Foto)

Ish-konkurrentja e Big Brother Xhensila Pere ka publikuar një foto mjaft provokuese të saj.

Megjithatë ajo nuk është mjaftuar me kaq. Siç ka thënë edhe më herët për momentin Pere është beqare dhe këtë fakt e ka komentuar kështu. “Të jesh beqare nuk është një status por një fjalë që përshkruan një person, i cili është mjaftueshëm i fortë të shijojë jetën pa qenë i varur nga njerëzit e gabuar,”-është shprehur Xhensila. Më parë ajo ka qenë e lidhur me një nga banorët e Big Brother, Fatjonin./Gazeta Express/


Lexo Revisten Online

Dhjetor, 2017

€ 1.99

| Blej Tani
Mis, ikonë femërore, ekstravagante, misterioze
Sonte, 31 dhjetor 2017
Çka thotë Shaqir Palushi për kompaninë e tij, për Kosovën, për familjet në nevojë e për Çun Lajçin?
A është dheu i Kosovës i mallkuar?

http://kosovarja.al/showbiz/