Xheni i BB9 biseda të gjata me këtë ish-banor!

Xheni i BB9 biseda të gjata me këtë ish-banor!
Xheni i BB9 biseda të gjata me këtë ish-banor!
Xheni i BB9 biseda të gjata me këtë ish-banor!

Banorët e Big Brother Albania 9 vijojnë të kenë mjaft interes për publikun shqiptar, madje çifti Xheni dhe Benardi akoma më shumë.

Prej pak muajsh ata janë ndarë, por sërish vazhdojnë të prodhojë interes se çfarë bëjnë. Këtë herë Xheni ka habitur me postimin e saj më të fundit.

Ajo ka publikuar një foto ku ka treguar se bisedon me orë të gjata mbrëmjeve me një tjetër ish-banor të Big Brother Musain.

Të jenë vetëm shokë apo është duke lindur diçka mes tyre? Kujtojmë se musai në shtëpinë e Big Brother ka qenë i lidhur me Donën vajzën nga Shkodra

Lexo Revisten Online

Tetor, 2017

€ 1.99

| Blej Tani
Luiza Hasani vajza me yll në ballë
Isha i fundit i ndershëm
I pazëvendësueshmi
Unë budallaqja, u dashurova në profën e matematikës!

http://kosovarja.al/showbiz/