Xheloz, romantik apo thjesht artist i lindur? Flori Mumajesin se kemi parë kurrë kështu (Video)

Xheloz, romantik apo thjesht artist i lindur? Flori Mumajesin se kemi parë kurrë kështu (Video)
Xheloz, romantik apo thjesht artist i lindur? Flori Mumajesin se kemi parë kurrë kështu (Video)
Xheloz, romantik apo thjesht artist i lindur? Flori Mumajesin se kemi parë kurrë kështu (Video)

Këngëtari Flori Mumajesi është duke shijuar bashkë me djemtë e tjerë të Threedots, famën e këngës ‘Karma’ e cila po shkon mirë jo vetëm me klikime por edhe me shpërndarjen e saj në botë.

Megjithatë, ndonëse i është dashur të kalojë me shpejtësi një problem shëndetësor në shpatull për të qenë pranë njerëzve që e duan në koncerte, Mumajesi nuk ngurron të na bëjë kuriozë mbi jetën e tij.

Vetëm pak orë më parë, teksa kanë mbaruar koncertin në Vlorë i cili siç duket ka zgjatur deri në të gdhirë, Flori ka postuar një video në Instagram ku ka filmuar bregdetin dhe në sfond është kënga ‘Jelous’ (xhelozia) nga Labirinth një këngë shumë romantike e që sapo e dëgjon menjëherë të krijohet një ndjesi e çuditshme si përzierje mes lotësh, mallit dhe sigurisht shiut në sfond.

Postimi i Florit mund të ketë vetëm tri shpjegime: ose ai është xheloz siç kënga e shpreh më së miri, ose romantik siç e kemi parë të jetë në disa nga prodhimet e tij muzikore ose thjesht artist i lindur siç ai ka qenë për publikun shqiptar gjithmonë dhe di kur t’i ‘prekë telat’ të gjithëve, qofshin këta miqtë e tij virtualë ose jo.

Lexo Revisten Online

Shtator, 2017

€ 1.99

| Blej Tani
Shqiptari që rrëmbeu titullin “Më i bukuri i Gjermanisë”
Ç’kohë është kjo?
Ia ka bërë varrin djalit, edhe pse eshtrat ende nuk i janë gjetur
Luftëtari që vlejti sa 1000 ushtarë

http://kosovarja.al/showbiz/