Xhbanja puthje pasiononte me këtë person...

Xhbanja puthje pasiononte me këtë person...
Xhbanja puthje pasiononte me këtë person...
Xhbanja puthje pasiononte me këtë person...

U bë e famshme në rolin e Xhbanes, një vajzë me karakter burrërorë, por në jetën reale me paraqitjen e saj habiti të gjithë, shkruan Kosovarja.

Emri i saj është tejet i përmendur në medie për karrierën por edhe për jetën private, ku në çdo fotografi ajo mahnitë ndjekësit.

Me linja dhe stil perfekt, edhe pse nënë e tre fëmijëve, vërtetë se është një femër për t’u marrë shembull.

Ajo ka një lidhje shumë të ngushtë me fëmijët, ku kësaj here e paraqet atë përmes imazhit që do ta shihni në vazhdim.

Kush ka vajza botën ka, kjo thënie e përshkruan më së miri dashurinë e Xhbanes për vogëlushen./Kosovarja/

Lexo Revisten Online

Gusht, 2018

€ 1.99

| Blej Tani
E pakrahasueshmja Morenë!
Gjurmëmadhi Qani Mehmedi
Pa Kosovë si pa sy!
Si u mor gabimisht në Hagë Agim Murtezi?

https://kosovarja.al/showbiz/