“Xhbanja”: Jam joshur prej meshkujve, por nuk jam ngacmuar seksualisht

“Xhbanja”: Jam joshur prej meshkujve, por nuk jam ngacmuar seksualisht
“Xhbanja”: Jam joshur prej meshkujve, por nuk jam ngacmuar seksualisht
“Xhbanja”: Jam joshur prej meshkujve, por nuk jam ngacmuar seksualisht

U bë një personazh shumë i pëlqyer i publikut kosovar.

Ajo portretizon një vajzë të fortë malësore që nuk i trembet syri para asgjëje.

E gjithë kjo në saje të rolit të “Xhbanes” në serialin më të shikuar të momentit “O Sa Mirë”.

Rrallë e kemi parë në intervista ngase ajo është shumë e angazhuar e po ashtu edhe nënë e tre fëmijëve.

Këtë javë Arjola Demiri u bë për herë të parë protagoniste e intervistës 60 Sekondëshe për Prive, e nuk iu shpëtoi dot pyetjeve provokative.

Demiri rrëfen nëse është ngacmuar ndonjëherë seksualisht nga dikush dhe se çfarë nuk do bënte asnjëherë në shkëmbim të karrierës.


Lexo Revisten Online

Mars, 2018

€ 1.99

| Blej Tani
Merita Merja - Parukierja më e kërkuar shqiptare
Hajni në ballë të oxhakut
Si i dëbuam dhe vramë shqiptarët nga Toplica?
“KD Businnes Development”, ngritë ekonominë e Kosovës

http://kosovarja.al/showbiz/