“Xhbanja”: Jam joshur prej meshkujve, por nuk jam ngacmuar seksualisht

“Xhbanja”: Jam joshur prej meshkujve, por nuk jam ngacmuar seksualisht
“Xhbanja”: Jam joshur prej meshkujve, por nuk jam ngacmuar seksualisht
“Xhbanja”: Jam joshur prej meshkujve, por nuk jam ngacmuar seksualisht

U bë një personazh shumë i pëlqyer i publikut kosovar.

Ajo portretizon një vajzë të fortë malësore që nuk i trembet syri para asgjëje.

E gjithë kjo në saje të rolit të “Xhbanes” në serialin më të shikuar të momentit “O Sa Mirë”.

Rrallë e kemi parë në intervista ngase ajo është shumë e angazhuar e po ashtu edhe nënë e tre fëmijëve.

Këtë javë Arjola Demiri u bë për herë të parë protagoniste e intervistës 60 Sekondëshe për Prive, e nuk iu shpëtoi dot pyetjeve provokative.

Demiri rrëfen nëse është ngacmuar ndonjëherë seksualisht nga dikush dhe se çfarë nuk do bënte asnjëherë në shkëmbim të karrierës.


Lexo Revisten Online

Dhjetor, 2017

€ 1.99

| Blej Tani
Mis, ikonë femërore, ekstravagante, misterioze
Sonte, 31 dhjetor 2017
Çka thotë Shaqir Palushi për kompaninë e tij, për Kosovën, për familjet në nevojë e për Çun Lajçin?
A është dheu i Kosovës i mallkuar?

http://kosovarja.al/showbiz/