Vjollca Luka sjell këngën me të re në bashkëpunim me Alban Shehun

Vjollca Luka sjell këngën me të re në bashkëpunim me Alban Shehun
Vjollca Luka sjell këngën me të re në bashkëpunim me Alban Shehun
Vjollca Luka sjell këngën me të re në bashkëpunim me Alban Shehun

Vjollca Luka dhe Alban Shehu kanë lansuar këngën e tyre më të re e cila titullohet “Vajzat me taka”, shkruan “Kosovarja”.

Kënga është ritmike dhe ka për tematik një dashurinë mes një çifti.

Kënga është me orkestrim dhe muzikë nga Florent Boshnjaku ndërsa për videoklipin është kujdesur regjisori i njohur Blerdi Malushi dhe produksioni i tij Maximus.

Është një këngë edhe një klip shumë i mirë. Regjisori Blerdi është kujdesur që në këtë spot si në të gjitha videot që ai i punon me produksionin e tij të del shumë bukur në çdo detaj.

Vlen të cekim se Vjollca është e mysafire në këngën e Albanit që do e dëgjoni tani. Dhe ka dal një bashkëpunim mes tyre shumë i mirë.

Ne iu ftojmë që ta ndiqni klipin më të ri të Vjollcës dhe Albanit./Kosovarja/

Lexo Revisten Online

Shkurt, 2018

€ 1.99

| Blej Tani
“Nesa Underwear”, Egzon Kazagiqi e Marigona Fazliu godasin me të brendshme...
I lumtur apo i mërzitur?
Nëna që ia vranë fëmijët - Shtron sofrën për fëmijët që si ka më...
Afarist i suksesshëm, drejtor ekzekutiv i Unionit të bizneseve shqiptaro-gjermane

https://kosovarja.al/showbiz/